drukarka fiskalna Novitus HD E

Jak poważne przedsiębiorstwo, to drukarka fiskalna Novitus HD E

To naturalne, że choć kasy rejestrujące oferują bardzo atrakcyjne rozwiązania, pod pewnymi względami mogą okazać się niewystarczające. I wtedy często głos zabierają drukarki fiskalne, a wysokość niektórych ich parametrów staje się argumentem nie do pobicia. Czasem jednak wymagania przedsiębiorstwa są na tyle wysokie, że potrzebuje naprawdę zaawansowanego „przedstawiciela” tego rodzaju technologii sprzedaży. Właśnie dla takich sytuacji został stworzony model Novitus HD E.

Krótko mówiąc – milion PLU

Kasy fiskalne kuszą faktem, że są samowystarczalne – oznacza to, że do prawidłowego funkcjonowania nie potrzebują dodatkowych urządzeń. Inaczej jest z drukarkami, które wymagają współpracy z komputerem (lub terminalem komputerowym) i programem sprzedażowym. Choćby w celu zaprogramowania i obsługi bazy towarowej. Drukarki pod tym względem potrafią oferować kilkadziesiąt razy wyższe parametry. Ale model marki Novitus jest pod tym względem wyjątkowy – ustanowił on bowiem rynkowy rekord, oferując obsługę aż 1 000 000 pozycji towarowych. To liczba, która nawet w poważnych przedsiębiorstwach rozwieje wątpliwości na temat tego, czy uda się wprowadzić do systemu cały asortyment. Zarówno obecny, jak i przyszły, bowiem HD E stwarza doskonałe warunki do rozwoju firmy i jej oferty.

Cała gama zalet w zakresie wydruku

Trzeba przyznać, że model marki Novitus oferuje szerokie możliwości w zakresie wydruku. Już sam fakt, że wystawia paragony z prędkością 47 linii na sekundę jest dość imponujący. Ale co więcej, HD E pozwala na wybór szerokości obsługiwanego papieru (57 lub 80 mm), a wydruki są precyzyjnie odcinane za pomocą wbudowanego w urządzenie obcinacza. Ponadto, model marki Novitus umieszcza na wydrukach nawet 60-znakowe nazwy towarów i usług, NIP klienta, kody 2D oraz dowolną grafikę. W przypadku takiego urządzenia nie trzeba dodawać, że wystawia faktury VAT oraz innego typu dokumenty fiskalne, zapisuje kopię paragonów w formie elektronicznej oraz zapewnia maksymalnie uproszczoną instalację materiałów eksploatacyjnych. Korzyści płynące z HD E to zatem nie tylko wygoda zarządzania asortymentem czy wydajna praca drukarki, ale również łatwa obsługa oraz wysoki komfort prowadzenia sprzedaży.

Przyjazne stanowisko pracy

Ale i na komforcie pracy się nie kończy. Okazuje się bowiem, że technologie sprzedaży mają możliwość uatrakcyjnienia stanowiska kasowego i świadczonych usług, podwyższenia prestiżu firmy. W jaki sposób? Model HD E został wyposażony w nowoczesny, obszerny, kolorowy ekran, przeznaczony dla klienta. Tu już nie chodzi tylko o dobrą widoczność w każdych warunkach oświetleniowych. Drukarka marki Novitus jest w stanie wyświetlać także komunikaty marketingowe i klipy reklamowe. Dzięki temu przykuwa uwagę nabywców, działając jako dodatkowe narzędzie promocji biznesu.

Novitus HD E posiada wiele zalet. Zapewne mają one swoją cenę, jednak gdy mówimy o rozbudowanych, poważnych, nastawionych na dalszy rozwój przedsiębiorstwach – to mówimy jednocześnie o idealnych warunkach do zastosowania tej drukarki fiskalnej.

Jeden komentarz do “Jak poważne przedsiębiorstwo, to drukarka fiskalna Novitus HD E”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj dobrą odpowiedź *