Posnet Bingo Max Online - model z funkcją kaso-wagi

Bingo Max Online – na co stać nową kasę fiskalną od Posnet?

W świecie technologii sprzedaży nowe urządzenia rejestrujące wiodących marek zawsze zasługują na uwagę. Nie można było więc przejść obojętnie obok premiery kasy fiskalnej Bingo Max Online. Kasy, której nazwa jest dość dobrze kojarzona, a która zarazem należy do najświeższych propozycji od Posnet, funkcjonujących w ramach systemu online. Co jeszcze ma do zaoferowania ten model, poza komunikacją z Centralnym Repozytorium Kas czy współpracą z terminalami płatniczymi? Przekonajmy się!

Jak połączysz kasę Bingo Max Online z CRK?

To, że mówimy o urządzeniu rejestrującym, dostosowanym do wymogów nowego systemu fiskalizacji, jest oczywistością. Model od Posnet posiada wszystkie wynikające z tego faktu standardy. Posiada pamięć chronioną (do przechowywania np. raportów dobowych czy kopii wystawionych paragonów), współpracuje z terminalami płatniczymi, ale co najważniejsze – transmituje niezbędne dane przez internet do Centralnego Repozytorium Kas. Warto jednak poświęcić temu chwilę uwagi z jednego względu. Bingo Max Online umożliwia wybór metody komunikacji z CRK. W podstawowej wersji pozwala bowiem na wykorzystanie w tym celu portu USB (na zasadzie integracji z komputerem posiadającym dostęp do sieci) albo interfejsu typu Ethernet (w ramach połączenia z komputerową siecią LAN). Ale dodatkowo istnieje też opcja doposażenia urządzenia rejestrującego za sprawą modułu Wi-Fi/Bluetooth bądź modemu GSM. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby transmisja danych z kasy online do CRK odbywała się drogą bezprzewodową. Zatem już na tym polu użytkownik ma okazję wybrać najdogodniejsze dla niego rozwiązania. A to nie wszystko.

Atrakcyjne rozwiązania konstrukcyjno-wizualne

Istnieją marki technologii sprzedaży, w przypadku których warto pochylić się nad tym, jak są one skonstruowane oraz jak wyglądają. I z pewnością Bingo Max Online jest tego dobrym przykładem. Posnet zdążył już przyzwyczaić sporą część użytkowników do faktu, że proponuje eleganckie i ergonomiczne modele. Najnowsza kasa fiskalna online, mimo stacjonarnego charakteru, również prezentuje się stylowo i nowocześnie, akcentując dokładność wykonania nawet w drobnych szczegółach. Ponadto, posiada stosunkowo małe gabaryty i szczelną, odporną na intensywne użytkowanie obudowę.

Dobrych parametrów i praktycznych funkcji nie można jej odmówić!

Standardy online i aspekty konstrukcyjne to zdecydowanie za mało, aby powiedzieć, że urządzenie rejestrujące jest naprawdę godne uwagi. Co innego, jeśli sama funkcjonalność technologii prezentuje się tak samo atrakcyjnie. I trzeba przyznać, że nowoczesna kasa fiskalna Posnet Bingo Max Online pod tym względem „nie odpuszcza”. Wręcz przeciwnie – ma w zanadrzu zarówno dobre parametry użytkowe, jak i liczne, praktyczne funkcje. Jedna kwestia to różnorodne standardy komunikacyjne. Nie chodzi jednak już o możliwości połączenia z CRK, ale o współpracę z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak terminal Posnet Netpay, funkcjonalna waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, szuflada kasowa, terminal płatniczy, komputer, drukarka paragonowa czy inne rozwiązania dla biznesu. Zapewniają to liczne interfejsy: USB, Ethernet i 3 x RS-232. Oprócz tego, tak jak już wspominaliśmy, Posnet Bingo Max Online to kasa otwarta też na opcje łączności bezprzewodowej (np. Wi-Fi, Bluetooth). Trzeba też zaznaczyć, że urządzenie rejestrujące dysponuje funkcją kaso-wagi, wydajnym mechanizmem drukującym, wystawiającym także paragony z NIP-em nabywcy, oraz bazą towarową umożliwiającą zaprogramowanie aż 10 000 pozycji PLU. W połączeniu z programowalnymi przyciskami funkcyjnymi (np. do przypisywania własnych skrótów klawiszowych popularnym elementom z oferty) i automatycznymi przypomnieniami o konieczności wystawienia raportu fiskalnego lub wykonania przeglądu technicznego – czyni z najnowszej kasy fiskalnej online od Posnet jedną z ciekawszych propozycji dla przedsiębiorców.

Jeden komentarz do “Bingo Max Online – na co stać nową kasę fiskalną od Posnet?”

  1. czulem ze jak jeszcze zaczekam to pojawi sie cos nowego ciekawego….i prosze, nowa kasa posnet faktycznie wydaje sie godna uwagi ;]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj dobrą odpowiedź *