Kasa fiskalna Novitus Next

Next – innowacyjna kasa fiskalna od firmy Novitus

Można powiedzieć, że musieliśmy trochę poczekać na nowość ze strony firmy Novitus. Ale teraz, kiedy pojawiła się kasa fiskalna Next, trudno się dziwić, że ten czas był potrzebny. Po dłuższej przerwie producent wypuścił na rynek urządzenie, które bez problemu można nazwać innowacyjnym – i to nie tylko ze względu na kreatywne i atrakcyjne połączenie różnych rodzajów technologii, ale i udostępnienie nowoczesnych, praktycznych funkcji. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.

Tablet – po prostu, od tego trzeba zacząć

W końcu, to pierwsze, co przykuwa uwagę w nowym modelu marki Novitus. Kasa została wyposażona w tablet, pozwalający precyzyjnie skonfigurować wyświetlane przyciski (użytkownik sam wybiera, jakie funkcje przypisze widocznym klawiszom oraz jakie one będą miały kolor), a przy tym dający dostęp do internetu, elektronicznej poczty i wielu praktycznych aplikacji. Nie oznacza to jednak przymusu całkowitego „przestawienia się” na ten rodzaj obsługi urządzenia fiskalnego. Zostało ono bowiem wzbogacone o klasyczną klawiaturę, która z pewnością dopełnia komfort użytkowania modelu Next.

Profesjonalne narzędzia dla wymagających użytkowników

Jak łatwo się domyślić, innowacja nie polega jedynie na dodaniu kolejnego urządzenia – producent oferuje również praktyczne i ciekawe rozwiązania systemowe. Next pracuje w oparciu o system android i przy pomocy zaawansowanego programu do zarządzania sprzedażą. Ponadto, wraz z tą kasą pojawiło się również coś takiego, jak NoviCloud – możliwość przechowywania w chmurze niezbędnych danych (np. zapisanych w formie cyfrowej kopii paragonów). To także szansa na monitorowanie punktów handlowych, zarządzanie stanami magazynowymi czy programowanie pozycji towarowych w trybie online – praktycznie z dowolnego miejsca. Mało? 🙂

Liczba pozycji towarowych – od 1 do…

Jeśli mało, to zaznaczmy, że Next przełamuje jeszcze jeden konwenans – chodzi o kwestię limitu PLU. Kasa ta bowiem pozwala zaprogramować dosłownie dowolną liczbę pozycji towarowych! W ten oto sposób poprzedni rekord drukarki HD E i miliona PLU – ustanowiony zresztą przez tego samego producenta – został definitywnie pobity. Chyba w kontekście rozwoju przedsiębiorstwa i jego oferty oraz możliwości dostosowania bazy towarowej do aktualnych potrzeb firmy nie da się więcej powiedzieć. To zupełnie nowy wymiar swobody w tym zakresie.

To wszystko brzmi zapewne trochę jak góra pochwał, ale czas jeszcze pokaże, jak nowa kasa fiskalna Novitus Next ma się wśród przedsiębiorców – czy rzeczywiście oferuje szereg innowacyjnych, ale też równie praktycznych rozwiązań, czy też stanowi typowy przerost formy nad treścią. A co Wy o tym sądzicie? Jeśli potrzebujecie więcej informacji o tym modelu, znajdziecie je na tej stronie internetowej.

Jeden komentarz do “Next – innowacyjna kasa fiskalna od firmy Novitus”

  1. chyba najciekawsza „kasowa” propozycja ostatnich czasów – ale jestem ciekaw opinii użytkowników. ktoś coś? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj dobrą odpowiedź *