iPOS duet do przyjmowania e-płatności

Nowoczesna technologia do przyjmowania e-płatności? iPOS duet!

Wdrożenie w firmie technologii, która umożliwi akceptowanie płatności elektronicznych, nie jest obecnie wymogiem. Przedsiębiorcy sami mogą zdecydować, czy chcą zainstalować rozwiązania tego typu. Nie da się jednak ukryć, iż wiele przemawia za posiadaniem terminala płatniczego. Tym bardziej, że obecnie na rynku dostępne są różnorodne technologie. A zdecydowanie jedną z najnowocześniejszych opcji jest iPOS duet.

Czym jest kasoterminal?

iPOS duet nie jest zwykłym urządzeniem do przyjmowania e-płatności. Podstawowy atut tej technologii polega na tym, że składa się ona z połączenia 2 różnych rozwiązań dla handlu i usług. W modelu duet znajdziemy oczywiście praktyczny terminal płatniczy marki Verifone (model z dużym panelem dotykowym). Niemniej jednak, podstawę całego urządzenia stanowi drukarka fiskalna. Co więcej, użytkownicy iPOS duet mogą korzystać z przyjaznej aplikacji sprzedażowej, która pozwala m.in. na szybą obsługę klientów firmy. I w ten sposób dochodzimy do sedna sprawy… iPOS duet to po prostu nowatorskie urządzenie, które określa się najczęściej jako kasoterminal. Jego ogromną zaletą jest zaś to, że wystarczy wdrożyć 1 rozwiązanie, aby zyskać funkcjonalność kilku elementów systemu sprzedaży.

3 taryfy do wyboru

Omawiając kasoterminal od iPOS musimy też wspomnieć o tym, że przy wdrażaniu urządzenia można wybrać taryfę, w której będzie ono działało. Obecnie model duet jest dostępny w 3 planach usługowych: Free, Standard oraz Premium. Pamiętajmy jednak o tym, że w pierwszej z wspomnianych taryf nie mamy jeszcze możliwości przyjmowania płatności kartami. Zapewniają to dopiero warianty Standard i Premium. Na czym polegają różnice między wspomnianymi usługami?

W taryfie Standard użytkownik zyskuje technologię, która jest w stanie obsłużyć maksymalnie 4 000 pozycji towarowych. Z kolei taryfa Premium zapewnia nie tylko skonfigurowanie do 20 000 PLU, ale także obsługę stanów magazynowych, zdalne zarządzanie punktem sprzedaży oraz planowanie zakupów i dostaw do firmy. Jeżeli zaś chodzi o akceptację płatności elektronicznych, obydwa plany usługowe zapewniają praktycznie to samo – obsługę kart zbliżeniowych, chipowych i z paskiem magnetycznym (Visa i MasterCard).

Dostęp do iPOS web

Niezależnie od wybranej taryfy, użytkownicy kasoterminala zyskują możliwość skorzystania z funkcjonalności iPOS web. Jest to platforma online, która pozwala na wygodne zarządzanie placówką firmy lub siecią punktów handlowych czy usługowych. A w jakich konkretnie sytuacjach iPOS web okazuje się wsparciem w codziennej pracy przedsiębiorcy? Narzędzie to umożliwia m.in. programowanie i modyfikowanie pozycji towarowych, szybką zmianę cenników, podgląd zarejestrowanych transakcji oraz generowanie raportów, które dotyczą prowadzonej sprzedaży. Zaznaczmy jednak, że zakres opcji dostępnych w iPOS web jest już zależny od tego, na którą taryfę się zdecydujemy. Na szczęście dostawca usług jest pod tym względem bardzo elastyczny. Zmiany pakietu (na wyższy bądź niższy) można dokonać w dowolnym momencie.

Jeden komentarz do “Nowoczesna technologia do przyjmowania e-płatności? iPOS duet!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj dobrą odpowiedź *